FoxSec Net+
FoxSec NET+ - apsardzes sistēma, kuru raksturo elastība un nevainojama darbība.

FoxSec NET+ sastāv no:
- iekārtas – kontropanelis, paplašinājuma moduļi un vadības klaviatūras
- programmnodrošinājums (pēc izvēles)

Kontrolpanelim FS9000 ir 16-ieejas zonas un līdz 8 programmējējamām releju izejām. Sistēmu iespējams paplašināt ar paplašinājuma moduļiem FS9216 (16-ieejas zonas, līdz 8 programmējējamām releju izejām) līdz 240 zonām, savukārt katrai zonai ir iespējams ieprogrammēt savu atsevišķu aiztures laiku no 1…128 sek kā uz ieeju, tā arī uz izeju, kas ļau izveidot līdz 240 apsargājamām grupām. Papildus funkciju veikšanai sistēmu iespējams paplašināt līdz 240 programmējamām releju izejām. Ikdienas funkciju veikšanai (uzlikšanai uz apsardzi un noņemšanai) tie izmantotas klaviatūras FS9500LСD vai FS9501LCD, kuras vienai kontrolierīcei, var būt max 48. Katras LCD klaviatūras izvēlni ir iespējams konfigurēt atsevišķi. Ethernet ir kontrolpaneļa datu pārraides galnenais kanāls, ļauj izveidot piekļuvi no jebkuras vietas pasaulē, kā arī vienā sistēmā ir iespējams integrēt līdz divdesmit FS9000 kontrolpaneļiem.

Nevainojamas darbības atslēga ir sistēma, kas balstās uz kontrolieriem, kuri nodrošina sistēmas darbaspēju arī tajā gadījumā, ja sistēmas vadības darbastacija nav darboties spējība. Tas nozīmē, ka datu bāze atrodas ne tikai darba stacijā, bet arī tās kopija glabājas kontrolieru atmiņā. Sistēmu ir darboties spējīga arī bez online-sistēmas (FoxSec Monitoring). Ar programmnodrošinājuma FoxSec Conf palīdzību, kuru instalējošā firma nodrošina bez maksas, ir iespējams nolasīt ziņojuma datus.

Sistēmā iespējams integrēt piekļuves kontroles sistēmu un videonovērošanas sistēmu. Visi programmnodrošinājuma ziņojumu dati tiek pārraidīti šifrētā veidā.