Piekļuves kontrole mākonī

 

Primero Cloud ir mūsdienīgs mākoņpakalpojums, kas izstrādāts, lai kontrolētu un vadītu FoxSec piekļuves kontroles sistēmas “mākonī”. Risinājums ir balstīts uz Microsoft SQL, kas nodrošina ērtu darbības un vadības vidi, savukārt WEB interfeiss atvieglo objektu administrēšanu.

 

Galvenās iezīmes:

Fleksibilitāte. Ideāls risinājums uzņēmumiem ar mainīgiem darbaspēka resursiem. Izmantojot mākoni, kļūst pieejama centralizēta personāla pārvaldība vienā vai vairākos objektos, nodrošinot efektīvu veiktspēju augošam biznesam un reālas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Darbojas no jebkuras vietas. Lai atjauninātu sistēmas lietotāju piekļuves tiesības, jums vairs nav jātērē laiks ceļā uz objektu. Jūs varat atjaunināt, pārvaldīt un kontrolēt piekļuvi no jebkuras vietas. Vienīgais nosacījums - interneta pieslēgums.  

Elastība. Nepieciešams sagatavot darbinieku ikmēneša atskaiti? Pateicoties piekļuves kontrolei mākonī, visas piekļuves žurnālu datu bāzes ir pieejamas centralizēti, tikai dažu klikšķu attālumā.

Automātiski programmatūras atjauninājumi. Serveri, programmatūra un to uzturēšana vairs nav jūsu rūpes. Datu centrs pārvalda serverus, savukārt mēs, programmatūru un jauno funkciju atjauninājumus. Jums vairs nav jātērē laiks un resursi darbībās, kas nav saistītas ar jūsu pamatbiznesu.

Abonēšanas maksa sākot no 18,20 € mēnesī. Elastīga abonēšanas programma piedāvā individuālu risinājumu jūsu vajadzībām. Jūs maksājat tikai par tiem resursiem, ko izmantojat.

Drošība. Augsti servisa standarti, pakalpojuma pieejamība 24/7 režīmā un sistēmas darbība vismaz 98% gadā. Drošības un kvalitātes garantijas.

 

LUXAR speciālisti sniegs jums bezmaksas konsultācijas par atbilstošas infrastruktūras izveidi. Lai izmēģinātu, lūdzu, zvaniet 27830830 vai rakstiet sales@luxar.lv