Preces tiek piegādātas no durvīm līdz durvīm tieši no mūsu noliktavas Rīgā, parasti sadarbībā ar dažādiem kurjeruzņēmumiem. Tādējādi var tikt piemērota maksa par nosūtīšanu un pārkraušanu. Šī informācija tiks parādīta check-out laikā. Piegādēm mēs galvenokārt izmantojam DPD un Venipak. Pēc pasūtījuma saņemšanas jūs tiksiet informēts pa e-pastu ar pasūtījuma apstiprinājumu ar unikālu pasūtījuma ID, norādot pasūtījuma statusu un nosūtīšanas atsauci pasūtījuma izsekošanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē norādītie piegādes laiki ir aptuveni un atkarīgi no preču pieejamības noliktavā. Lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums pa e-pastu, ja vēlaties uzzināt precīzu piegādes laiku uz jūsu adresi. Visi šajā lapā norādītie piegādes laiki atbilst aptuvenajiem piegādes termiņiem, ko mums snieguši mūsu pārvadātāji. Mēs nevaram būt atbildīgi par kavējumiem, ko rada pārvadātāji. Piegādes laikam nav galvenā nozīme mūsu pienākumā izpildīt jūsu pasūtījumu.

Piegādes tiek veiktas darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00. Mēs nevaram norādīt precīzus piegādes laikus, ja vien nav apmaksāts piegādes termiņš. Ja neviens nav pieejams, lai pieņemtu piegādi norādītajā adresē, pakete tiks atgriezta kurjera tuvākajā vietējā depo. Jūsu adresē tiks atstāta karte ar informāciju, lai organizētu pasūtījuma atkārtotu piegādi. Visas kurjera piegādātās preces būs jāparaksta. Jums nav jāpieņem piegāde, ja prece (-es), ierodoties, šķiet sabojāta(s). Skatiet papildinformāciju par bojātām precēm, garantijām un mūsu atgriešanas politiku.

Pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Visiem pasūtījumiem, kas tiek veikti pie mums, tiek uzlikts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) ar pašreizējo likmi 21% (kas var mainīties saskaņā ar likumdošanu Latvijas Republikā).