Preces tiek piegādātas no durvīm līdz durvīm tieši no mūsu noliktavas Rīgā, parasti sadarbībā ar DPD kurjeruzņēmumu. Tādējādi var tikt piemērota maksa par nosūtīšanu un pārkraušanu. Šī informācija tiks parādīta pasūtījuma noformēšanas laikā. Pēc pasūtījuma saņemšanas jūs tiksiet informēts pa e-pastu ar pasūtījuma apstiprinājumu ar unikālu pasūtījuma ID, norādot pasūtījuma statusu un nosūtīšanas atsauci pasūtījuma izsekošanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē norādītie piegādes laiki ir aptuveni un tie ir atkarīgi no preču pieejamības noliktavā. Lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums uz e-pastu, ja vēlaties uzzināt precīzu piegādes laiku uz jūsu adresi. Visi šajā lapā norādītie piegādes laiki atbilst aptuvenajiem piegādes termiņiem, ko mums snieguši mūsu pārvadātāji. Mēs nevaram būt atbildīgi par kavējumiem, ko rada pārvadātāji.

Piegādes tiek veiktas darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. Mēs nevaram norādīt precīzus piegādes laikus, ja vien nav apmaksāts konkrēts piegādes termiņš. Ja pasūtītājs nebūs pieejams, lai pieņemtu piegādi norādītajā adresē, paka tiks atgriezta kurjera tuvākajā vietējā depo. Jūsu adresē tiks atstāta karte ar informāciju, lai organizētu pasūtījuma atkārtotu piegādi. Visas kurjera piegādātās preces jums ir jāparaksta. Jums nav jāpieņem piegāde, ja prece (-es), ierodoties, šķiet sabojāta(s). Skatiet papildinformāciju par bojātām precēm, garantijām un mūsu atgriešanas politiku.

Pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Visiem pasūtījumiem, kas tiek veikti pie mums, tiek uzlikts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) ar pašreizējo likmi 21% (kas var mainīties saskaņā ar likumdošanu Latvijas Republikā).