Mēs piegādājam preces visā pasaulē. Preces tiek piegādātas no durvīm līdz durvīm tieši no LUXAR SIA noliktavas Rīgā (Latvija, ES), parasti sadarbībā ar dažādiem kurjeruzņēmumiem. Tādējādi var tikt piemērota maksa par nosūtīšanu un pārkraušanu. Šī informācija tiks parādīta check-out laikā. Kontinentālajā Eiropā mēs galvenokārt izmantojam DPD Europe, FedEx un UPS. Pēc pasūtījuma saņemšanas jūs tiksiet informēts pa e-pastu ar pasūtījuma apstiprinājumu ar unikālu pasūtījuma ID, norādot pasūtījuma statusu un nosūtīšanas atsauci pasūtījuma izsekošanai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē norādītie piegādes laiki ir aptuveni un atkarīgi no preču pieejamības noliktavā, kā arī no precīzas atrašanās vietas jūsu teritorijā. Piegāde uz attālām vietām vai salām var aizņemt ilgāku laiku, un par to var tikt piemērota paaugstināta piegādes maksa. Lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums pa e-pastu, ja vēlaties uzzināt precīzu piegādes laiku uz jūsu adresi. Visi šajā lapā norādītie piegādes laiki atbilst aptuvenajiem piegādes termiņiem, ko mums snieguši mūsu pārvadātāji. Mēs nevaram būt atbildīgi par kavējumiem, ko rada pārvadātāji. Piegādes laikam nav galvenā nozīme mūsu pienākumā izpildīt jūsu pasūtījumu.

Piegādes tiek veiktas darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00 pēc vietējā laika. Mēs nevaram norādīt precīzus piegādes laikus, ja vien nav apmaksāts piegādes termiņš. Ja neviens nav pieejams, lai pieņemtu piegādi norādītajā adresē, pakete tiks atgriezta kurjera tuvākajā vietējā depo. Jūsu adresē tiks atstāta karte ar informāciju, lai organizētu pasūtījuma atkārtotu piegādi. Visas kurjera piegādātās preces būs jāparaksta. Jums nav jāpieņem piegāde, ja prece (-es), ierodoties, šķiet sabojāta(s). Skatiet papildinformāciju par bojātām precēm, garantijām un mūsu atgriešanas politiku.

Pievienotās vērtības nodoklis (PVN) un klienti ES

Mēs atrodamies Latvijā, un tāpēc visiem pasūtījumiem, kas tiek veikti pie mums, tiek uzlikts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) ar pašreizējo likmi 21% (kas var mainīties saskaņā ar likumdošanu Latvijas Republikā).

Saskaņā ar starpvalstu noteikumiem, ja esat juridiska persona ES (ārpus LV), kas reģistrēta kā jūsu valsts PVN maksātājs, tad PVN darījumam netiks piemērots.

Klienti ārpus ES

Ja atrodaties ārpus ES vai beznodokļu zonā, PVN netiks iekasēts.

Citi nodokļi un nodevas: lūdzu, ņemiet vērā, ka visus ievedmuitas nodokļus, vietējos nodokļus vai citas nodevas un nodokļus, kas saistīti ar sūtījumiem uz teritorijām ārpus ES, jums būs jāmaksā jums, saņēmējam. Ja tiek piemēroti kādi maksājumi vai nodokļi, pirms preču piegādes vietējās muitas iestādes vai pārvadātāji ar jums sazināsies, lai vienotos par maksas samaksu. Ja kāda iemesla dēļ vietējās varas iestādes vai pārvadātāji neveic šādus maksājumus vai neiegūst no jums maksājumu un tā vietā iekasē no mums, LUXAR SIA, šīs vietnes īpašniekiem un operatoriem, tad jūsu pienākums ir atmaksāt mums šādas maksas pēc pirmā pieprasījuma. Nekādā gadījumā LUXAR SIA nav atbildīgs par šādu nodevu un nodokļu samaksu. Tādējādi atbildība un atbildība par šādu nodevu un nodokļu samaksu ir tikai jums, saņēmējam.