Piekļuves kontrole & Integrētie drošības risinājumi

SIA "LUXAR" ir dibināts 2012. gada augustā. Uzņēmums piedāvā piekļuves kontroles risinājumus daudziem specializētiem pielietojumiem, kuru vienīgais mērķis ir padarīt piekļuvi dzīvei viedāku un drošāku. Piekļuves kontroles jaunākās tehnoloģijas, kas jau šodien var atrasties jūsu uzņēmumā, sniedz vēl nebijušu mākslīgā intelekta līmeni un piedāvā ērtāku un personalizētāku lietošanu kā jebkad. Pērkot mūsu produktus vai risinājumus, jūs iegūstat izcilu cenas un kvalitātes attiecību, plašu elastību integrēto risinājumu ziņā un lielisku pēcpārdošanas servisu kopā ar tehnisko atbalstu. Mūsu klienti ir apsardzes kompānijas, būvfirmas, IT uzņēmumi, valsts iestādes un individuālie pasūtītāji. Mūsu mērķis un galvenā motivācija ir veicināt ilgstošu sadarbību, balstītu kompetencē un uzticībā, un mēs lepojamies, ka šī filozofija ir radījusi ilgtermiņa partnerattiecības ar mūsu klientiem.


  • 300+

    Klienti

  • 10+

    Sadarbības partneri

  • 1200+

    Izpildīti pasūtījumi

Klientu atsauksmes

SIA "LUXAR" ir AS "G4S Latvia" sadarbības partneris kopš 2013. gada. Sadarbības laikā sevi ir pierādījis kā profesionāls un uzticams partneris. Pakalpojumi tiek sniegti atbilstoši izvirzītajām prasībām, termiņos un augsta servisa līmenī.

— Aleksandrs Šnevels, AS "G4S Latvia"

SIA "LUXAR", kopš 2018. gada ir SIA "Securitas Latvia" sadarbības partneris. Pakalpojumi un tehniskais atbalsts tiek sniegti augstā profesionālā līmenī, un atbilstoši atrunātajām prasībām. Uzņēmums izceļas ar spēju piedāvāt risinājumus nestandarta situācijām. Atzinīgi novērtējam SIA "LUXAR" izpildīto darbu kvalitāti, kā arī tehniskā atbalsta organizāciju. Rekomendējam SIA "LUXAR" kā uzticamu sadarbības partneri.

— Inese Līce, SIA "Securitas Latvia"

Vairāku savstarpējo projektu ietvaros atzīmēju, ka LUXAR SIA, reģ. nr. 40103576253, personāls bija atsaucīgs un pretīmnākošs, uzticētos pienākumus veica apzinīgi un profesionāli. Savstarpējo sadarbību vērtēju pozitīvi un novēlu veiksmi turpmākajā darbībā.

— Romāns Siņicins, SIA "Mikrotīkls"

Sadarbojamies ar Luxar divus gadus un savstarpējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu. Luxar mūsu uzņēmumā ir uzstādījis vairākas automātisko durvju atvēršanas sistēmas. Lai gan uzstādīšanas laikā notika kavēšanās ar darbu uzsākšanas un pabeigšanas termiņu, tomēr uzņēmums visus darbus veica ļoti kvalitatīvi un sistēma pēc pārbūves darbojas stabili.

— Andris Saukums, AKG Group