IKD13.10

IpDoor video domofona komplekts IKD13.10

Skārienjūtīga zemapmetuma durvju stacija sudraba krāsā + PoE inžektors + 1 beztermiņa mobilās aplikācijas licence + 1 licence pamata piekļuves kontrolei

1 560,90 € ar PVN

Daudz.

Pēc pasūtījuma
Apraksts

IpDoor ir fleksibla video domofonu sistēma, kas pielāgojas praktiski jebkurai instalācijas videi. Pateicoties centralizētai pārvaldībai mākoņa platformā, integrētām vadu un bezvadu tīkla saskarnēm un skārienjutīgā displeja grafiskajai iestatīšanai, kā arī uzlabotām piekļuves kontroles funkcijām, šis IpDoor video domofona komplekts būs efektīvs daudzos pielietojumos. Pateicoties duālajai infrastruktūrai, kas izmanto attālināto tehnoloģiju, izmantojot mākoņa vai lokālo vadu un Wi-Fi tīklu, risinājums garantē ļoti elastīgu, drošu un nepārtrauktu sistēmas darbību.

Turklāt, izmantojot mobilo aplikāciju, lietotājs var pieslēgties gan durvju stacijas iebūvētajai kamerai, gan Match iekštelpu monitora kamerai un reālajā laikā novērot, kas notiek gan mājās, gan ārpus tās. Papildus, pieslēdzot tīkla video reģistratoru (NVR), videoklipus var ierakstīt un pārlūkot pēc vēlēšanās.

InfinitePlay

Īpašas atsauces